Plavba na jachtě v Chorvatsku

Chcete si prodloužit léto, které už v ČR končí? Užít si ještě paprsky sluníčka a vykoupat se v moři? Snídat s šumivým vínem při východu slunce a užít si i nádherné západy slunce? Zároveň se ale dozvědět mnoho zajimavých informací o jachtaření, navštívit národní park Kornati, několik dalších ostrovů a k tomu i některá známá města s nádehrnými historickými centry? A to vše v malé a přátelské atmosféře?

Pokud ano, tak je tato cesta přímo pro vás. 

Není nutné, abyste měli s plavbou na plachetnici předchozí zkušenosti. Po celou dobu plavby bude na lodi kapitán.

Termín:
  • 8. - 15. října 2022- Chorvatsko - poslední 2 místa

Program:

1. den

První den nás čeká cesta na ostrov Murter, kde na nás v přístavu bude čekat plachetnice. Z ČR mužeme jet společně, nebo zvlášť- to záleží na domluvě. Do přístavu přijedeme v odpoledních hodinách, kde přebereme plachetnici. Nalodíme se, řekneme si nějaké základy k tomu, jak se chovat na jachtě a vyrazíme na první plavbu na několik hodin z přístavu. Večer se vrátíme, povečeříme, a vymyslíme plán cesty na celý týden tak, aby to byla plavba zajímavá pro celou posádku.

2.-6. den

2. až 6. den budeme plout po širém moři, ale zároveň i zastavíme na zajímavých místech, ostrovech nebo městech. Po celou dobu plavby budeme ubytováni na plachetnici, kde je k dispozici sprcha, toaleta a kuchyňka s lednicí. Jídlo je možné si dělat společně na plachetnici, nebo zastavit vždy v nekterém městě v restauraci. Vše je o domluvě posádky na místě.

7.-8. den

7. den v pátek se již odpoledne vrátíme do přístavu na ostrov Murter. Je zde možnost již vyrazit domů, nebo ještě přespat do soboty v přístavu a vyrazit až 8. den v sobotu zpět domu.

Základní cena za účast je 9900 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty kapitánské a průvodcovské služby po celou dobu Vaší cesty a místo na plachetnici.

Ostatní výdaje si bude každý účastník hradit sám, proto uvádíme průměrné náklady na 1 osobu, které budou spojeny s cestou:

- Zpáteční cesta autem - 1500 Kč (cesta zajištěná autem směrem z Prahy a Brna)

Celkové Vaše výdaje budou 11 500 Kč

Pro vstup na území Chorvatska nepotřebujete vízum ani očkování ani test.

Proč vyrazit s námi?

Po celou dobu máte k dispozici česky mluvícího průvodce a kapitána, který je připraven Vám kdykoliv pomoci - Ondru :)

Budete cestovat v malé skupině max. 4 osob!

Vyplňte nezávaznou přihlášku a vyražte s námi na Jachtu

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.