Hodnocení od účastníků našich cest

Josef Tůma

Gruzie - září 2022

Lucka s Ondrou jsou skuteční profíci v tom co dělají, navíc mají úžasně přátelský přístup. Každé místo kam pořádají zájezd, nejdříve do podrobna poznají osobně. Zjistí všechny místní zajímavosti. Starají se o vás na místě osobně, vše perfektně zařídí, zeptají se co by vás samotného ještě zajímalo a snaží se ve všem vyjít vstříc. Když s nimi vyrazíte nemáte pocit že jste jen jeden z "davu". Když skončí denní program, nejste "odložen" na hotel do druhého dne. Já už s Luckou a Ondrou "Jedeme do světa/do ruska" jel po třetí (nebýt covidu) bylo by to už po páté, a vím že už s nikým jiným jet nechci. Co se Gruzie ze které jsem se včera vrátil týče, je to hezká země, která určitě stojí za vidění. Přijdou si tam na své obdivovatelé církevních staveb (tamní pravoslavné chrámy jsou nádherné), gurmáni (mě nejvíce chutnalo pravé gruzínské chačapuri nebo chinkali) ale je toho mnohem víc, a samozřejmě milovníci opravdu dobrého vína. Naše návštěva rodinného vinařství spojená s večeří a degustací byla prostě fantastická. Procházka po Tbilisi byla nádherná, návštěva Gori a muzea a rodiště J.V. Stalina byla velmi zajímavá. V Borjomi jsme mohli ochutnat a nabrat si z pramene tamní minerální vodu. Rád bych ještě psal ale už mi dochází slova, ovšem nikoliv obdiv Lucky a Ondry. Takže už jen Lucko, Ondro pokračujte ve vaší práci která vám je zároveň koníčkem. Jste naprosto úžasní, a moc se těším na další cestu s vámi a jsem pevně přesvědčen že každý kdo s vámi pojede, to bude cítit stejně.

Jiří Pešťuka

Gruzie- září 2022

Gruzie 🇬🇪 je země nekonečných možností a díky Lucce a Ondrovi jsem se o tom na vlastní oči přesvědčil. Před cestou jsem viděl hodně cestopisných dokumentů, soukromých videí z cest a také fotek gruzínské krajiny, která může na někoho působit divoce. Co musím zmínit jako důležité je, že jsme byli super parta lidí a tím pádem jsme si dovolenou bez problémů užili. Protože již jsem pár zemí za život navštívil, můžu říct, že žádný jiný zájezd mi takto neučaroval. Gruzie je prostě jedinečná. Nepoznali jsme pouze hlavní město Tbilisi, ale poznali jsme i prostý život na venkově a dozvěděli se mnoho o místní historii, která sahá až po starověk a středověk - viz. Křížové výpravy. Zkrátka historie, příroda, smečky toulavých psů a stáda skotu podél dopravních tahů a v neposlední řadě výborné pití a hutná gastronomie - To je Gruzie.


Irena Stropková

Malaga a Gibraltar 2022

Lucka a Ondra jsou úžasní a jejich akce jsou bez konkurence. Nebyla jsem s nimi poprvé. Velice oceňuji krásný osobní přístup, samozřejmě znalosti historie a navštívených míst. Užili jsme si s nimi krásný zájezd Malaga - Gibraltar. Velice oceňuji jejich obětavost a krásný přístup při řešení našich obtíží v případě zatoulaného zavazadla. Velký dík také patří druhé průvodkyni Míše Bendové, která dokázala manželovi sehnat jinak u nás volně nedostupné pro něj životně důležité léky, které měl v tom zatoulaném zavazadle. Moc vám všem děkujeme, manžel obzvlášť, že jsme si užili krásný pobyt.


Ilona Špačková

Istanbul a Gruzie - květen 2022

Cestovala jsem s mnoha agenturami, ale to co mi nabídli Lucka s Ondrou, jsem nezažila nikde. Vše dělají srdcem a proto i jejich služby podle toho vypadají. Chovají se ke všem úžasně a plní jim jejich přání na každé požádání. Od jídla, překládání, zajišťování snad všech přání a požadavků. Za mě jsou prostě úžasní, nikdy jsem snad nikoho tak srdečného nepoznala. Cesta vypracovaná na sto procent do nejmenších detailů. Díky nim mám neuvěřitelný pocit a už nechci cestovat jinak, než s nimi. Doufám, že v blízké době opět s nimi vycestuji poznávat jiné destinace.

Cestu Istanbul-Gruzie, jsem si moc užila a rozšířila jsem si svoje obzory. Všem vřele doporučuji, ať zažijete také to co já. Pak už nebudete chtít s nikým jiným cestovat než s Luckou a Ondrou. 

Ondřej Bobek

Gruzie - září 2022

K cestování jsem se dostal asi před 5 ti lety, takže už jsem nějaké agentury mohl vyzkoušet.... Jednoho dne mi ale kolega navrhl jet s Luckou a Ondrou do Ruska, a musím říct že to bylo jedno z mých nejlepších rozhodnutí.... Takže jak přišla nabídka do Gruzie tak sem neváhal ani minutu... Sem rád že se dokázali přizpůsobit situaci v Rusku a nabízí další zajímavé destinace... Jejich přístup je velmi profesionální a zároveň přátelský. I díky jejich průvodcování sem poznal spousta prima přátel.... Prosím pokračujte v tom co děláte, protože to děláte moc dobře..Děkuji vám.

Naďa Hozáková

Gruzie- září 2022

Super dovolená v Gruzii, můžu jen doporučit. Skvěle připravený program do detailu. Lucka s Ondrou moc příjemní mladí lidé. Je vidět, že je cestování baví a mají o té dané zemi velký přehled. Teď už se jen těšíme až pojedeme tu Transsibiřskou magistrálu.


Radoslav Pochyly

Istanbul a Gruzie 2022

Lucka s Ondrou jsou profesionálové na svém místě a cesta s nimi byla nevšední zážitek. Díky jejich znalosti tamní lokality, kultury a gastronomie jsem měl možnost poznat tyto země mnohem lépe než na vlastní pěst. Je vidět, že práce je velmi baví. Cestu jsem si perfektně užil se skvělou partou lidí. Mohu jen doporučit. Určitě se ještě na nějaké další cestě uvidíme.

Jaromír Hrubý

Gruzie- září 2022

Bezkonkurenčně nejlepší koncept cestování po světě.


Milan Kořínek

Istanbul a Gruzie - květen 2022

Východní evropa v podání agentury Lucie a Ondřeje je skutečně nevšední a velmi intenzivní zážitek. Úroveň organizace a jejich neúnavný osobní přístup v kombinaci se znalostí lokality i kultury jen stěží poznáte jinde. Kdo se zajímá o gastronomii, víno, geopolitiku, historii, chce zažít vůni a barvy Grand bazaaru, projet se lodí po Bosporu z Evropy do Asie, dát si espresso na konečné zastávce Orient expressu, zažít noční život v Tbilisi plném nejen mercedesů a toyot prius všech generací, ale i kontrastů s moderní i brutalistní architekturou a pětitisícovým Kazbekem na dohled, zkusit si upéct tradiční gruzínský chléb, navštívit kostel s pravoslavnou svatbou na dohled od Dagestánu a Ázerbajžánu a nebo si vedle Stalinovy rodné dači třeba jen dojít na toaletu, má jedinečnou příležitost. Laskaví lokalní průvodci Vám odpoví na každý dotaz, ať už se týká trhu nemovitostí, obchodní bilance země i absurdní otázky typu vývoje tamních cen LPG. Doporučuji!

Lukáš Pochylý

Istanbul a Gruzie - květen 2022

Mohu doporučit, zájezd jsem si užil a dozvěděl se mnoho zajímavých informací. Pokud chcete vybranou zemi poznat pořádně, se vším všudy, tak jste na správné adrese.

Martin Kříž

Istanbul a Gruzie - květen 2022

S Luckou a Ondrou se dá jet kamkoliv. Vždy jsou skvěle připravení a ochotný udělat maximum možného pro své klienty.

Naděžda Saidová

Istanbul a Gruzie - květen 2022

Skvěle připravená cesta a nabitý program, Gruzie není pro anorektiky a pro abstinenty, Gruzínci jsou společenští a veselí lidé a Lucka s Ondrou ti nejlepší průvodci. 

Helena Křížová

Istanbul a Gruzie - květen 2022

S Luckou a Ondrou jsem jela už několikrát. Skvělá práce, můžu jen doporučit. Vše je vždy perfektně naplánované, perfektní komunikace a vlastně všechno. Za ně 5 *