Vyberte si svou vysněnou dovolenou

...a vše ostatní už nechte na nás

To nejlepší z Arménie (let z Prahy)
Arménie je pro mnohé ještě neobjevená a o to více atraktivní. Nádherná země plná chrámů, nádherné přírody a dobrého jídla a vína Vás zaručeně nadchne. Těšit se můžete na výhledy na biblickou Ararat a mnoho dalšího.

Istanbul a Gruzie
Jedinečná cesta, při které poznáte dvě hlavní města - Istanbul a Tbilisi. Istanbul vás okouzlí svou orientální atmosférou a Gruzie nadchne nejen svým vynikajím vínem, ale i pohostinnými lidmi a také nádhernými kláštery a přírodou. 

Istanbul - chuť Orientu
Istanbul vás okouzlí svou orientální atmosférou, nádhernými mešitami a dalšími památkami. K Turecku také neodmyslitelně patří výborné jídlo, kterého si tu budeme užívat a také turecké lázně hammam.

Kodaň a Malmö

Navštivte s námi při jedné cestě hned dvě země a to Dánsko a Švědsko. Z Dánska poznáme hlavní město Kodaň a ve Švédsku jedno z největších měst Malmö. Navíc se projedeme po pověstném Öresundském mostě.

Londýn a Windsor

Londýn je známý nejen díky Tower Bridge nebo největšímu ruskému kolu v Evropě London Eye, ale může nabídnout ještě mnohem více. Navštívíme také nádherné královské sídlo Windsor, což je druhý největší obývaný hrad na světe.

Barcelona a Montserrat

Barcelona každého okouzlí svojí nádhernou architekturou neodmyslitelně spojenou s postavou Antonio Gaudí. Klášter Montserrat vás zase nadchne nádhernými výhledy.