Vyberte si svou vysněnou dovolenou

...a vše ostatní už nechte na nás

To nejlepší z Jordánska

Jordánsko vás uchvátí svou historií a úchvatnou přírodou. Navštívíme skalní město Petra a také nejkrásnější poušť na světě - Wadi Rum, kde nás čeká noc v beduínských stanech. Těšít se můžete i na relax u Mrtvého moře.

Velikonoce v Moskvě a Petrohradu

Vydejte se s námi do dvou nejznámějších ruských měst. V Moskvě budete obdivovat její velkolepost na Rudém náměstí, v metru, či v moderní čtvrti. V Petrohradě pak zase jeho elegantnost a kulturu. 

Moskva

Poznejte s námi ruské hlavní město bez stereotypů. Budeme si užívat jeho historickou tak i moderní část. Uvidíte Rudé náměstí, slavné moskevské metro, či ruský cirkus. Prohlédnete si město z nejvyšší vyhlídky v moderní čtvrti Moskva city.

3 dny v Alpách

Nízké Taury jsou zcela jedinečná a nádherná část Alp. Lesy, jezera, ale i ostré skalní hřebeny. 3 dny budeme pěšky procházet touto krásnou krajinou, spát na horských chatách a užívat si krásnou přírodu.


To nejlepší z Arménie
Arménie je pro mnohé ještě neobjevená a o to více atraktivní. Nádherná země plná chrámů, nádherné přírody a dobrého jídla a vína Vás zaručeně nadchne. Těšit se můžete na výhledy na biblickou Ararat a mnoho dalšího.

Plavba na katamaránu

Týdenní plavba na katamaránu plná relaxu, pohody, koupání, zástávek na krásných ostrovech, v zátokách a městech. Úžasné východy a západy slunce přimo na moři. Co víc si přát?

To nejlepší z Arménie (let z Prahy)
Arménie je pro mnohé ještě neobjevená a o to více atraktivní. Nádherná země plná chrámů, nádherné přírody a dobrého jídla a vína Vás zaručeně nadchne. Těšit se můžete na výhledy na biblickou Ararat a mnoho dalšího.

Velikonoce v Moskvě

Poznejte s námi ruské hlavní město bez stereotypů. Budeme si užívat jeho historickou tak i moderní část. Uvidíte Rudé náměstí, slavné moskevské metro, či ruský cirkus.


Moskva a bílé noci v Petrohradu

Vydejte se s námi do dvou nejznámějších ruských měst. V Moskvě budete obdivovat její velkolepost a v Petrohradě jeho elegantnost, kulturu a bílé noci. Cesta vás jedoznačně nadchne.

Kodaň a Malmö

Navštivte s námi při jedné cestě hned dvě země a to Dánsko a Švědsko. Z Dánska poznáme hlavní město Kodaň a ve Švédsku jedno z největších měst Malmö. Navíc se projedeme po pověstném Öresundském mostě.

Londýn a Windsor

Londýn je známý nejen díky Tower Bridge nebo největšímu ruskému kolu v Evropě London Eye, ale může nabídnout ještě mnohem více. Navštívíme také nádherné královské sídlo Windsor, což je druhý největší obývaný hrad na světe.

Istanbul a Gruzie
Jedinečná cesta, při které poznáte dvě hlavní města - Istanbul a Tbilisi. Istanbul vás okouzlí svou orientální atmosférou a Gruzie nadchne nejen svým vynikajím vínem, ale i pohostinnými lidmi a také nádhernými kláštery a přírodou. 

Barcelona a Montserrat

Barcelona každého okouzlí svojí nádhernou architekturou neodmyslitelně spojenou s postavou Antonio Gaudí. Klášter Montserrat vás zase nadchne nádhernými výhledy.

Istanbul - chuť Orientu
Istanbul vás okouzlí svou orientální atmosférou, nádhernými mešitami a dalšími památkami. K Turecku také neodmyslitelně patří výborné jídlo, kterého si tu budeme užívat a také turecké lázně hammam.