Vyberte si svou vysněnou dovolenou

...a vše ostatní už nechte na nás

Andalusie s výletem na Gibraltar

Poznejte s námi hned několik míst v nádherné španělské Andalusii. Prohlédnete si město Malaga, Ronda a Mijas. Navíc se můžete těšit na celodenní výlet do britské kolonie Gibraltar, kde budete obdivovat výhledy a místní opice.

Istanbul - chuť Orientu

Jediné město, které se rozkládá na dvou kontinentech. Istanbul je plný výborných chutí, krásných památek a má neopakovatelnou atmosféru. Čeká vás plavba po Bosporu a ještě mnohem více. Přes den bude krásných 15 stupňů.  

To nejlepší z Jordánska
Jordánsko vás uchvátí svou historií a úchvatnou přírodou. Navštívíme skalní město Petra a také nejkrásnější poušť na světě - Wadi Rum, kde nás čeká noc v beduínských stanech. Těšít se můžete i na relax u Mrtvého moře.

Barcelona a Montserrat
Barcelona okouzlí každého, ať už svojí nádhernou architekturou neodmyslitelně spojenou s postavou Antonio Gaudí, tak výborným jídlem a vínem. Klášter Montserrat vás zase nadchne nádhernými výhledy a přírodou.

Istanbul a Gruzie
Jedinečná cesta, při které poznáte dvě hlavní města - Istanbul a Tbilisi. Istanbul vás okouzlí svou orientální atmosférou a Gruzie nadchne nejen svým vynikajím vínem, ale i pohostinnými lidmi a také nádhernými kláštery a přírodou.