Co děláme:
Začneme tím nejdůležitějším: 
Nejsme cestovní kancelář! Nenabízíme zájezdy ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb.. Za značkou Jedeme do světa stojí průvodci Lucie a Ondra, kteří poskytují vícedenní průvodcovské služby, které jsou společně sdíleny účastníky cesty. Další jednotlivé cestovatelské výdaje si hradí každý účastník sám (ubytování, doprava).

Naše poslání:

Nabízíme alternativu ke klasickým poznávacím zájezdům. Neprodáváme vám přespání v hotelu a k tomu exkurze, ale vytváříme cestování plné zážitků pro všechny vaše smysly. 
Měníme vztah k turismu: místo banálních cest, které pořádají cestovní kanceláře, nabízíme zajímavé trasy, kam se jen tak nepodíváte. Seznamujeme vás s každou jednotlivou zemí pomocí zážitků a dobrodružství. Dovolená s námi je neobyčejná a plná pozitivní a přátelské atmosféry. 
S námi se necítíte jako turista na zájezdu, ale jako člen skupiny přátel. Naše cesty jsou pro malé skupiny cestovatelů se snahou o osobní přístup a 100% servis pro každého, kdo s námi cestuje. Ke každému přistupujeme individuálně a vždy se snažíme Vám vše přizpůsobit. 
Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější, a proto jsme Vám k dispozici od počátků plánování vaší cesty až do jejího úplného konce. 
Naše práce nás baví a při plánování každé cesty se snažíme, abyste byli maximálně spokojeni a cestování s námi jste si užili.

Kdo to vše vymyslel?

Jedeme do světa založili manželé Lucie a Ondřej, kteří se rozhodli využít svých dlouholetých zkušeností v turismu a začali provádět po celém světě. 

Mgr. Lucie Vinterová
Ing. Ondřej Polívka

Lucie vystudovala na Karlově Univerzitě mezinárodní vztahy a  v cestovním ruchu se pohubuje už více než 15 let.
Za tu dobu vystřídala několik pracovních pozic pro přední české cestovní kanceláře jako je Blue Style a Neckermann. Z toho důvodu má zkušenosti jak z destinací, tak také ze samotného organizování zájezdů a jejich prodeje. Lucka se stará o komunikaci se zákazníky, organizační stránku vašich cest a plánování programu na míru v případě individuálního cestování.

Ondra vystudoval VŠE v Praze obor zaměřený na finanční deriváty a kapitálové trhy. Již během studia pracoval v různých destinacích pro cestovní kanceláře. Například v Tunisku, Turecku, či Bulharsku, kde si tuto práci zcela oblíbil. Ondra je velkým sportovním nadšencem a stará se hlavně o ty akčnější z našich cest.